Papildu
pakalpojumi

Mēs piedāvājam plašu papildpakalpojumu klāstu.
Varat izvēlieties vien dažus vai visus mūsu piedāvātos pakalpojumus.

24 h palīdzība uz ceļa

Mūsu klientu palīdzības dienests strādā 24 h. Mēs konsultēsim visos jautājumos, un, ja radīsies nepieciešamība, mēs sniegsim praktisku palīdzību.

Autoparka vadība

Mēs pārvaldām rēķinus, apsekojam nobraukumu un glabājam katras automašīnas rezerves atslēgu. Papildus mēs pārvaldām automašīnas atgriešanas procedūru, un, iegādājoties automašīnu, mēs rūpējamies par pirkuma procesa administratīvo pusi.

Autoparka uzturēšana

Mēs organizējam regulāras tehniskās pārbaudes, aprēķinām to izmaksas un savlaicīgi Jūs informēsim. Mēs novērtējam dabisko nolietojumu un tā novēršanas izmaksas, kā arī veicam automašīnu regulārās pārbaudes.

Tehniskā apskate

Mēs uzraugām, ka tās tiek veiktas savlaicīgi, t.i., tuvojoties termiņam, mēs informēsim Jūs un organizēsim tehnisko apskati. Pēc Jūsu pieprasījuma izmaksas var tikt pievienotas mēneša nomas cenai vai segtas atsevišķi.

Mazgāšana un tīrīšana

Mēs organizēsim automašīnu mazgāšanu / tīrīšanu pēc Jūsu pieprasījuma. Pakalpojums ir jārezervē iepriekš.

Piegāde un paņemšana

Mēs sniedzam šo pakalpojumu, kad automašīnai jāveic tehniskās apkopes darbi (riepu nomaiņa, automazgātava, tehniskā pārbaude u.tml.) Laiks tiek saskaņots iepriekš.

Riepas

Mēs piedāvājam vasaras un ziemas riepu komplektus visam nomas periodam un veiksim to maiņu, kad nepieciešams. Mēs uzglabājam riepas un pārbaudām to tehnisko stāvokli.

Apdrošināšana

Visām mūsu automašīnām ir OCTA un KASKO apdrošināšana. Mēs pārvaldām un uzraugām apdrošināšanu un ar apdrošināšanu saistītos gadījumus.

Maiņas automašīna

Automašīnas tehniskās apskates vai ceļu satiksmes negadījuma gadījumā mēs nodrošināsim ar maiņas automašīnu.

Degvielas karšu vadība

Mēs varam nodrošināt degvielas kartes. Mēs apmaksāsim rēķinus un iesniegsim Jums detalizētus mēneša pārskatus.

Vēlaties saņemt īstermiņa vai ilgtermiņa auto nomas piedāvājumu?