Privātuma politika

Jūsu datu apstrādes pārzinis SIA Autolux Latvia (turpmāk tekstā - “Uzņēmums”) veic datu apstrādi un nodrošina to aizsardzību atbilstoši normatīvajiem aktiem personas datu apstrādes jomā. Datu subjekti, t.i., mūsu produktu lietotāji, partneri un citi, uztic mums savu personīgo informāciju, un mēs esam atbildīgi par ikdienas darbu, lai attaisnotu viņu uzticēšanos.

Apstrādājot datu subjektu personas datus, mēs ievērojam Latvijas Republikas Fizisko personu datu apstrādes likumu, Latvijas Republikas Elektronisko sakaru likumu un citiem tieši piemērojamiem tiesību aktiem, kas regulē personas datu aizsardzību, kā arī kompetento iestāžu instrukcijas.

Visus jautājumus par Jūsu personas datu apstrādi varat sūtīt uz e-pastu - hertz@hertz.lv.


Kādus personas datus mēs vācam?

Mēs apkopojam datus šādās kategorijās:

  • informācija par piekrišanu un iebildumiem attiecībā uz personas datu apstrādi mārketinga nolūkos un informācijas sniegšanu tās apstrādātājiem;
  • citi dati par Jūsu pakalpojumu izmantošanu, piemēram, dati, kas iegūti, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, kas saistītas ar tīmekļa pārlūkošanu utt.


Kā mēs izmantojam Jūsu personas datus?

SIA Autolux Latvia vāc un tālāk apstrādā Jūsu personas datus, tikai pamatojoties uz juridisko pamatojumu, kas noteikts personas datu aizsardzību reglamentējošos tiesību aktos ar Jūsu piekrišanu, ja personas datu apstrāde ir paredzēta attiecīgajos tiesību aktos un kad personas dati ir jāapstrādā Uzņēmuma likumīgo interešu labā (ja vien datu subjekta intereses nav svarīgākas). SIA Autolux Latvia apstrādā personas datus, lai uzzinātu vairāk par vietnes lietotāju izturēšanos, analizētu tendences un uzlabotu vietnes darbību.


Kam mēs sniedzam Jūsu datus?

Piekļuve datiem par vietnes www.hertzlease.lv apmeklētājiem tiek nodrošināta SIA Autolux Latvia darbiniekiem, kuri strādā tirdzniecības un mārketinga nodaļās.

Piekļuvi datiem var nodrošināt arī SIA Autolux Latvia partneri, kas vietnei nodrošina satura pārvaldības rīkus vai vadības pakalpojumus.

Google Analytics rīkam, kā darbību nodrošina uzņēmums Google Inc., tāpēc tam ir arī piekļuve datiem, kas iegūti, izmantojot šo rīku.


Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus ne ilgāk kā 2 gadus. Mēs cenšamies izvairīties no novecojušas vai liekas informācijas glabāšanas, un nodrošinām, ka personas dati un cita veida informācija tiek atjaunināta un ir precīza.


SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, administrētu vietni, izsekotu lietotāju paradumus un izturēšanos vietnē un apkopotu citu informāciju par mūsu vietnes lietotājiem.


Kas ir sīkdatnes un kāpēc tās tiek izmantotas?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, ko vietne saglabā Jūsu datora vai mobilās ierīces pārlūkā, kad to apmeklējat. Nākamreiz apmeklējot vietni, šis fails tiek skenēts, lai vietne varētu atpazīt Jūsu datoru vai mobilo ierīci. Sīkdatnes neapdraud lietotāja datoru/ierīci.


Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

  • Lai precīzāk aprēķinātu tīmekļa vietnes datplūsmu un apmeklētāju uzvedību vietnē;
  • Lai uzlabot vietnes veiktspēju;
  • Lai uzzinātu, vai Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai šajā vietnē.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs identificētu, un mums ir pilnīga kontrole pār datiem, kas savākti, izmantojot vietni. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas citiem mērķiem, izņemot tos, kas aprakstīti iepriekš.


Kādas sīkdatnes tiek izmantotas šajā vietnē?

Lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu, tīmekļa lapas izmanto šādus sīkfailus:

_gat_gtag_UA_148838450_1

Google Analytics analītiskā sīkdatne apkopo un saglabā informāciju par lietotāju rīcību tīmekļa vietnē. Līdz vietnes aizvēršanai.

_gid

Google Analytics analītiskā sīkdatne, kas apkopo statistikas informāciju par lietotāju (sīkdatne neievāc nekādus personas datus, bet katram lietotājam piešķir ID, pamatojoties uz tā uzskaiti). Iegūtie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu vietnes darbību. 1 diena.

_ga

Sīkdatne apkopo informāciju par lietotāju uzvedību tīmekļa vietnē un tiek izmantota statistikas informācijas glabāšanai. 2 gadi.


october_session 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Sīkdatne anonīmi apkopo informāciju, ieskaitot vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes ir cēlušies nākuši un kādas lapas viņi apmeklējuši. 2 stundas.


Kā kontrolēt sīkdatnes?

Ja vēlaties, Jūs varat kontrolēt un / vai izdzēst sīkdatnes. Sīkāka informācija ir pieejama vietnē aboutcookies.org. Varat izdzēst visus sīkdatnes, kas jau atrodas Jūsu datorā, un iestatīt lielākajā daļā pārlūkprogrammu, lai sīkdatnes netiktu saglabātas Jūsu ierīcē. Tomēr šajā gadījumā Jums, iespējams, katru reizi būs jāmaina dažas iespējas un, katru reizi apmeklējot vietni, daži pakalpojumi un/vai funkcijas var nedarboties.

Mēs sīkdatnes izmantojam pārskatāmi un atbildīgi. Mūsu saglabātās sīkdatnes vienmēr var apskatīt Jūsu pārlūkprogrammā. Jūs jebkurā laikā varat arī atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai, mainot iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Informācija par sīkdatņu iestatīšanu un saistītajām izmaiņām populārajās pārlūkprogrammās

SIA Autolux Latvia brīdina, ka iestatījumu izmaiņas vienmēr ir spēkā tikai šai pārlūkprogrammai. Ja apmeklētāji izmanto vairākus pārlūkus, viņiem ir jāmaina iestatījumi katram pārlūkam atsevišķi. Turklāt apmeklētājs jebkurā laikā var izdzēst sīkdatnes no multivides atmiņas. Papildu informācija tiek sniegta, izmantojot pārlūku vai operētājsistēmu.

Vēlaties saņemt īstermiņa vai ilgtermiņa auto nomas piedāvājumu?